درباره ما

مرکز تخصصی دیتیلینگ و خدمات خودرو ایسامین

 

خدمات ما

خدمات ایسامین شامل صفرشویی، موتورشویی، شستشوی رینگ‌ها، واکس، پولیش، سرامیک، خدمات چرم دوزی، کاور بدنه، پی‌پی‌اف، خدمات رنگ و نقاشی صفرشویی

صفرشویی ایسامین

شامل شستشوی تمامی قسمت های داخل اتاق ماشین می‌شود. سقف، ستون‌ها، کف، جلو‌داشبورد، صندلی‌ها، کمربندها، دریچه‌های کولر و تمامی قسمت‌های صندوق عقب توسط بهترین متریال روز دنیا و پرسنل مجرب جرم‌گیری و شسته می‌شود.

سرامیک بدنه

یک لایه سخت و با ضخامت زیاد در عمق لایه‌های رنگ بدنه خودرو نفوذ کرده و از رنگ خودرو در برابر عوامل محیطی مانند دانه های ریز سنگ در خیابان و جاده ها، فضولات پرندگان، قیر و دیگر آلودگی هایی که در خیابان ها و جاده ها می‌تواند به رنگ بدنه ماشین آسیب بزند، محافظت می‌کند. همچنین ضریب درگ خودرو (آیرودینامیک) را به علت کاهش اصطکاک میان ذرات هوا و بدنه ماشین کاهش می‌دهد. آبگریزی بسیار زیاد نیز از خصوصیات مهم این پوشش محافظ می‌باشد.

موتورشویی

موتورشویی ایسامین شامل جرم‌گیری و شستشوی تمامی قسمت های داخل کاپوت ماشین است.
شستشوی موتور جزو سخت ترین مراحل کار هر خودرویی است. چراکه مهمترین موضوع عدم رساندن آسیب به بخش های حساس داخل کاپوت از جمله سیستم برق و موتور اتومبیل است که ایسامین به بهترین نحو این کار را انجام می‌دهد.

پولیش بدنه

پس از اینکه مراحل شستشو و آماده سازی رنگ خودرو انجام شد، انجام احیای رنگ خودرو زیر نور با قدرت 8000 وات شروع می شود. اینجا جایی است که شما می توانید  تمامی خط و خش ها و آسیب هایی که به رنگ بدنه خودرو شما وارد شده است را  ببینید، در شرایطی که زیر نور طبیعی آفتاب این جزئیات مشخص نیست!