احیای رنگ خودرو چیست ؟

احیای رنگ خودرو چیست ؟

 

احیای رنگ خودرو چیست ؟

اگه بخوایم راجب احیای رنگ خودرو صحبت کنیم تمام آسیب هایی که به رنگ خودرو وارد میشه شامل احیای رنگ خودرو هستش مثل . آفتاب سوختگی ، خط و خش های ناشی از سنگ ریزه های توی جاده یا حتی خط و خش های سطحی یا عمقی که روی رنگ بدنه ایجاد شده ، آسیب های ناشی از تصادف های کوچیکی که به رنگ بدنه وارد شده ، یا حتی فضله پرندگا ن وباران های اسیدی و ... . این موارد تماما به رنگ بدنه خودرو شما آسیب وارد میکنه و ترمیم و احیای رنگ خودرو شما به وسیله خدماتی مثل اجرای واکس بدنه ، احیای رنگ بدنه ( پولیش حرفه ای ) ، اجرای سرامیک بدنه و ... . این خدمات رو احیای رنگ خودرو میگن ، برای درک بهتر این مطالب فقط کافه بخش های مختلف سایت رو برسی کنید و نمونه کار های مختلط توی بخش مقالات مارو ببینید

اجرای خدمات مختلف روی بدنه خودرو :

ما توی مجموعه ایسامین خدمات مختلفی رو روی بدنه خودرو چه ظاهر و چه داخل ماشین براتون انجام میدیم ولی اگه توی این بخش بخوام خدمات تخصصی خودمون برای احیای رنگ بدنه رو بهتون بگم : ( شما میتونید از این خدمات ما هم استفاده کند )

تمام این خدمات بستگی به شرایط رنگ و بدنه خودرو شما داره
-احیای رنگ بدنه ( پولیش حرفه ای )
- اجرای سرامیک بدنه
- اجرای سرامیک واکس
- لیسه گیری
- صافکاری پی دی ار ( صافکاری بدون رنگ )
- لکه گیری
- و ... . خدماتی که توی بخش های مختلف سایت میتونید ببینید

احیای رنگ خودرو با روش پولیش بدنه :

یکی از روش هایی که بسته به نوع آسیب به بدنه شما انتخاب میشه برای احیای رنگ خودرو شما پولیش بدنه هستش که توی این روش تمام خط و خش های جزئی و مواردی که باعث آسیب های سطحی به بدنه خودرو شما وارد شده از بین میره . نمونه احیای رنگ از طریق پولیش بدنه رو توی تصویر زیر میتونید ببینیدنتیجه گیری :
مواردی زیادی هستش که میتونید برا احیای رنگ بدنه خودروتون ازش استفاده کنید و تمام این خدمات رو میتونید توی یک مجموعه کامل مثل ایسامین پیدا کنید . برای مشاوره رایگان میتونید با ما در تماس باشید و برای مشاهده نمونه کار های ما وارد اینستاگرام ما بشید .

لینک های مرتبط
احیای رنگ پروژه BMW

احیای رنگ پروژه بنز

نانو سرامیک خودرو چیست و چه کاربردی دارد؟
نانو سرامیک خودرو چیست و چه کاربردی دارد؟
نانو سرامیک خودرو که امروزه مورد استقبال بسیاری از مردم قرار گرفته است می‌تواند تضمینی برای حفاظت بدنه خودروی شما در برابر خط و خش، آفتاب سوختگی، آلودگی‌های اسیدی و یا اکسید شدن توسط اشعه UV باشد. ظاهر ماشین در هنگام خرید آن می‌تواند تاثیر بسزایی بر نظر خریدار داشته باشد. منظور از ظاهر همان درخشش و زیبایی‌ای است که چشم هر بیننده‌ای را به خود جلب می‌کند. بیشتر افراد می‌خواهند این درخشش و زیبایی را برای ماشین خود جاودان کنند. تا اگر چند سال بعد هم به خودرو نگاه کردند همان جذابیت قبل را برای آن‌ها داشته باشد. یکی از راه‌هایی که می‌توان این درخشش را همیشگی کرد، استفاده از پوشش سرامیک خودرو است.
اجرای جیر بر روی فرمان فولکس واگن گلف GTI
اجرای جیر بر روی فرمان فولکس واگن گلف GTI
به نظر خود من انتخاب این موارد به نظر شخصی هر فرد بستگی داره چون زیبایی توی دید هر شخص متفاوته و خودرو وسیه ای هستش که ما بیشترین وقت رو داخل اون میگذرونیم و قطعا دوس داریم همیشه زیبا باشه
چرا باید قبل از خرید اقدام به کارشناسی خودرو نماییم ؟
چرا باید قبل از خرید اقدام به کارشناسی خودرو نماییم ؟
اگر در هنگام خرید خودرو سوالات زیر برایتان به وجود آمده است، پس شما هم به کارشناسی خودرو برای خریدی بدون نگرانی و اضطراب نیاز دارید. هر فردی که بخواهد خودروی کارکرده برای خودش بخرد حتماٌ برای یک بار هم که شده از خودش پرسیده که آیا این خودرو که در حالِ خریدش هستم، تصادف داشته است یا نه؟
اگر اطلاعات یا دیدگاهی در مورد مطالب این صفحه دارید، لطفا با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید

captcha