مضر یا مفید بودن یک موتورشویی

مضر یا مفید بودن یک موتورشویی

 

موتورشویی مفید یا مضر :

هر ماشینی نیاز به نگهداری داره و شستشوی ماشین به طور معمول بخشی از تعمیر و نگهداری هر ماشینی حساب میشه ولی این روزا یزاد درباره موتورشویی و مواردی که باید رعایت بشه توی این موضوع اطلاعات زیادی ندارن . توی این مقاله میخوایم درباره این موضوع باهاتون صحبت کنیم ... .

موتور یک ماشین از دیدگاه متخصصین مجموعه ایسامین :

معمولا توی هر خودرو کثبف ترین قسمت همون خودرو موتورش هستش و توی بهترین حالت هر چند ماه یک بار باید به این موضوع و تمیزی موتور خودرو رسیدگی بشه ... . محفظه موتور خودرو اصولا بسیار کثیف هستش و به خاطر اینکه سینی زیر ماشین همیشه در معرض ورود بسیاری از عناصر بیرونی قرار گرفته و الودگی ها و کثیفی ها به راحتی وارد موتور خودرو میشن

کثیفی های موجود درون خودرو :

بعضیا اعتقاد دارن وقتی چیزی توی موتور دیده نمیشه و مثل خاک که روی قعات میشینه مشخص نیست پس موتور ماشین همیشه تمیزه در صورتی که اصلا اینجوری نیست و دلایل علمی تر و موارد و کثیفی های بیشتری وجود داره که باید نگران اونا بود قبل از اینکه به موتور خودرو آسیب وارد کنن .

مزایای موتورشویی تخصصی در مجموعه ایسامین :

- بیشتر شدن طول عمر موتور و قطعات خودرو
- کشف نشتی های احتمالی درون موتور خودرو
- از بین بردن کثیفی های حتمالی و خاک و چربی روی قطعات
- جلوگیری از آتش سوزی درون موتور خودرو
- افزایش ارزش خودرو موقع فروش خودرو

پروژه وروردی در مجموعه ایسامین :

اینجا توی تصویر یکی از پروژه هایی رو میبینید که برای موتور شویی تخصصی به مجموعه ایسامین اومده بود و تا حدود زیادی موتورش کثیف بوده و ما در مجموعه ایسامین با استفاده از بخار موتور خودرو رو مورد شستشو قرار میدیم تا قطعات برقی خودرو دچار مشکل نشن  البته باید بگم با کاور کردن قطعات برقی خودرو به این موضوع رسیدگی میکنیم تا حد خطر اسیب به قطعات برقی نزدیک به صفر برسه ... . قبل و بعد این پروژه رو توی این تصویر میتونید ببینیدخلاصه مطلب :

موتورشویی تخصصی عاملی هستش که میتونه به شدت توی تمیزی خودرو شما تاثیر داشته باشه و یکی از پروژه های موتورشویی تخصصی توی مجموعه ایسامین رو باهم اینجا دیدیم و مواردی که مزایای یک موتور شویی تخصصی رو براتون اعلام کردیم ... .

لینک های مرتبط :

ماندگاری کاور بدنه
ماندگاری کاور بدنه
ماندگاری یه کاور بدنه چقدره؟ یکی از پروژه هایی که به مجموعه ایسامین اومده و داریم روش کاور متالیک اجرا میکنیم و توی این مقاله براتون گذاشتیم که میتونید عکساشو ببینید
اجرای پوشش محافظ رینگ خودرو (نانوسرامیک)
اجرای پوشش محافظ رینگ خودرو (نانوسرامیک)
اگر رینگ های خودرو شما از لحاظ نظافت در شرایط خوبی قرار دارند، گاراژ ایسامین می تواند آن ها را برای اجرای پوشش نانوسرامیک آماده کند و در نهایت با اجرای این لایه محافظ، مراقبت و نگهداری از رینگ ها برای شما بسیار آسانتر می شود.
تفاوت واکس و پولیش بدنه در یک نگاه
تفاوت واکس و پولیش بدنه در یک نگاه
بهترین راه برای از بین بردن خط و خش ها استفاده از خدمات پولیش و احیای رنگ بدنه هستش که توی مجموعه ایسامین میتونید ازش استفاده کنید و بهترین راه برای مقابله با الودگی های سطح و خط و خش ها اجرای یک لایه محافظ بعد از پولیش هستش
اگر اطلاعات یا دیدگاهی در مورد مطالب این صفحه دارید، لطفا با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید

captcha