اجرای بادیفنس در گارارژ ایسامین

اجرای بادیفنس در گارارژ ایسامین

 

اجرای بادیفنس در گارارژ ایسامین :

یکی از خدماتی که ما توی مجموعه ایسامین انجام میدیم اجرای کاور بدنه در دو نوع کاور های رنگی یا شفاف ( بادفنس ) که توی این مقاله این موضوعات و باهمدیگه بیشتر برسی مکینیم .

مزایای اجرای بادینفس در مجموعه ایسامین :

به طور کلی بادیفنس یا کاور بدنه مزایای زیادی داره و اینجا چند مورد از کاربرد هایی که جزو مزایای بادیفنس حساب میشه رو بهتون میگیم :
- جلوگیری از افتاب سوختگی رنگ خودرو
- جلو گیری بسیار خوب از افتادن خط و خش روی بدنه خودرو
- بهترین محافظ در برابر مالیدگی و تصادفات سطحی
- آب گریزی بسیار خوب
- جلوگیری از سنگ خوردگی های درون جاده ای

انواع کاور های محافظتی خودرو در مجموعه ایسامین (  بادیفنس ها ) :

کاور بدنه خودرو به دو دسته کلی تقسیم میشت کاور های رنگی و کاور های بی رنگ و شفاف  . کاور های بی رنگ ( بادی فنس ) تغییری در رنگ ماشین به وجود  نمیارن و بلکه برای محافظت بیشتر از بدنه خودرو ساخته شدن به طور کلی کاور های بی رنگ استحکام و مقاومت بیشتری نسبت به کاور های رنگی دارن . بادیفنس پوشش های خیلی قوی تر و مستحکم تری هستند که با برخورد اجسام تیز هم به راحتی پاره نمیشن و خط و خش های سطحی به وجود اومده روی این کاور رو میشه به راحتی با حرارت سشوار های صنعتی از بین برد .

بادیفنس بهترین محافظ برای تصادف :

همینطوری که توی تصویر میبینید پروژه ی قدیمی ما ز سمت گلگیر تصادف کرده و بادیفنس باعث شده به رنگ بدنه هیچ آسیبی وارد نشه

نصب و اجرای بادیفنس در مجموعه ایسامین :

کاور بدنه خودرو یا بادیفنس خودرو یکی از پوشش های جذابی هستش که به شما پیشنهاد میکنیم تا برای خودرو خودتون استفاده کنید چون این محصول علاوه بر مزایای محافظتی . جلوه های زیبایی خاص هم داره ... .

تشخیص رنگ از روی بادینفس :

یکی از راه های تشخیص فابریک بودن رنگ بدنه خودرو و تصادفی نبودن قسمت هایی از خودرو استفاده از یک دستگاه ضخامت رنگ روی بدنه خودرو و اندازه گیری ان است . و عموما رنگ خوردگی روی بدنه خودرو باعث کم شدن قیمت خودرو میشه . یکی از بزرگ ترین دغدغه کسایی که میخوام کاور بدنه ( بادیفنس ) اجرا کنن همین سوال هستش که میشه بعدش تشخیص رنگ انجام داد یا باید لایه محافظ برداشته بشه ؟
ضخامت رنگ خودرو بعد از اجرای بادیفنس هم قابل تشخیصه چون ضخامت کاری که روی بدنه اجرا میکنید عدد ثابت هستش و میشه به راحتی این عدد رو برای محاسبه از بقیه قسمت ها مورد استفاده قرار داد

نتیجه گیری :

اجرای بادینفس میتونه بهترین انتخاب هم برای زیبایی و هم برای محافظت از خودرو شما باشه و بادیفنس در دو نوع شفاف و مات وجود داره و میتونید توی مجموعه ایسامین از این خدمات استفاده کنید

لینک های مرتبط :

اجرای کاور بدنه روی خودرو KMC

اجرای بادینفس روی خودرو BMW

بهترین زمان سرامیک بدنه خودرو
بهترین زمان سرامیک بدنه خودرو
سرامیک بدنه خودرو هزینه چندین میلیونی دربر دارد. بنابراین اگر بتازگی خودرو را خریداری کرده اید و قصد فروش آن را دارید، استفاده از سرامیک خودرو چندان مناسب
روش کار پولیش بدنه خودرو
روش کار پولیش بدنه خودرو
در دنیای امروز و زندگی شهرنشینی ما تقریبا خودرو یکی از ملزومات زندگی است و البته جزء وسایل با اهمیت چه از جنبه ظاهری و چه کاری، تقریبا اکثر انسانها نسبت به
سرامیک شیشه ماشین
سرامیک شیشه ماشین
پوشش محافظ شیشه خودروی ایسامین گاراژ، علاوه بر اینکه درخشندگی خاصی به شیشه جلو و سایر پنجره های ماشین می‌دهد، به طور اعجاب آوری باعث افزایش دید شما می‌شود. اهمیت این موضوع هنگام رانندگی در شرایط بارانی و برفی خصوصا در شب مشخص می‌شود؛ وقتی که دید شما به علت شرایط جوی نامساعد به طور کل مختل شده و این بسیار خطرناک است.
اگر اطلاعات یا دیدگاهی در مورد مطالب این صفحه دارید، لطفا با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید

captcha