کیفیت پوشش سرامیک خودرو

کیفیت پوشش سرامیک خودرو

 

اشتباهات درباره سرامیک خودرو :

سرامیک خودرو یکی از بهترین انتخاب هایی هستش که میتونید برای خودروتون داشته باشین ولی بعضی وقتا بعضی از فروشندگان این محصولات اطلاعات اغراق شده ای رو بیان میکنن مثل این موضوع که اگه از سرامیک خودرو استفاده کنید همیشه ماشینتون تمیز میمونه ... .
اجرای سرامیک بدنه شمارو از شستن بی نیاز نمیکنه این محصول یه لایه محافظ اضافی روی بدنه ماشینتون ایجاد میکنه که در برابر الدگی ها محافظت میکنه و شستشو رو برای شما راحت تر میکنه ... .

قیمت سرامیک بدنه خودرو در مجموعه های به چه مواردی بستگی داره :

سرامیک های موجود توی بازار قیمت های مختلفی وجود داره اما به چند مورد اصلی بستگی داره
-    مدل ماشین شما
-    نوع مواد و برند استفاده شده
-    شهری که در اون زندگی میکنید ( آب و هوای موجود و تاثیرش بر نوع سرامیک )
-    میزان حرفه ای بودن اجرا کننده خدمات

پروژه اجرای سرامیک بر روی خودرو در مجموعه ایسامین :

هموطوری ه توی تصیرمیبیید یکی از نمونه هایاجرا سرامیک بد مجموعه ایسامین رو توی تصویر داریم و میتونید ویدیو های این پروژه رو هم توی اینستاگرام ما به ادرس ( ایسامین گاراژ) ببینید

پروژه اجرای سرامیک بر روی خودرو در مجموعه ایسامین :

ماندگاری سرامیک اجرا شده روی خودرو :

بعضی وقتا این سوال براتون پیش میاد که این محصولات چقدر ماندگاری دارن ؟؟
بعضی از کارشناسا معتقدن بعضی از موارد سرامیک خودرو مقاومت بیشتری از رنگ بدنه خودرو دارن البته ماندگاری این موارد به شدت بستگی به نگهداری شما و کارواش های استاندارد و شرایط محیطی شما بستگی داره ، هرچی بیشتر به این موارد توجه کنید . نانو سرامیک شما میتونه ماندگاری و عمر بیشتری داشته باشه ... .

تفاوت قبل و بعد از اجرای سرامیک خودرو در مجموعه ایسامین :

سرامیک خودرو رنگ بدنه خودروتون رو درخشان و براق تر میکنه و به طور کلی ظاهر ماشینتون رو خیلی بهتر و زیبا تر میکنه . دوستانی که به براقیت ماشین های نمایشگاهی علاقه زیادی دارن بهشون پیشنهاد میکنیم از این پوشش سرامیک استفاده کنند

اجرای بادیفنس در گارارژ ایسامین
اجرای بادیفنس در گارارژ ایسامین
کاور بدنه خودرو به دو دسته کلی تقسیم میشت کاور های رنگی و کاور های بی رنگ و شفاف . کاور های بی رنگ ( بادی فنس ) تغییری در رنگ ماشین به وجود نمیارن و بلکه برای محافظت بیشتر از بدنه خودرو ساخته شدن به طور کلی کاور های بی رنگ استحکام و مقاومت بیشتری نسبت به کاور های رنگی دارن . بادیفنس پوشش های خیلی قوی تر و مستحکم تری هستند که با برخورد اجسام تیز هم به راحتی پاره نمیشن و خط و خش های سطحی به وجود اومده روی این کاور رو میشه به راحتی با حرارت سشوار های صنعتی از بین برد .
کارواش وی آی پی
کارواش وی آی پی
شستشوی بدنه خودرو، نظافت داخل خودرو و اسپری لاستیک و واکس داشبورد کلیه خدمات ما در ایسامین گاراژ با کارواش وی آی پی شروع می شود این کارواش برای از بین بردن کثیفی های احتمالی( گرد و خاک، ماسه و شن و ... ) بدون ایجاد(اضافه کردن)خط های دایره شکل در رنگ خودرومی‌باشد .
اجرای سرامیک بدنه
اجرای سرامیک بدنه
نانو سرامیک خودرو امروزه مورد استقبال قرار گرفته است. اما همانطور که پیشتر بیان کردیم ماندگاری سرامیک خودرو به دو عامل مواد سرامیک خودرو و همچنین به کارواش استاندارد خ
اگر اطلاعات یا دیدگاهی در مورد مطالب این صفحه دارید، لطفا با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید

captcha