اجرای انواع سرامیک بدنه در گاراژ ایسامین

اجرای انواع سرامیک بدنه در گاراژ ایسامین

 

اجرای انواع سرامیک بدنه در گاراژ ایسامین :

توی تصویر زیر میتونید انواع سرامیک هایی که در گاراژ  ایسامین بر روی انواع خودرو ها با خاصیت های مختلف و انواع مزیت ها با قیمت های مختلف اجرا میشه رو میبینید .

مزایای روکش نانو سرامیک خودرو :

سرامیک خودرو یکی از بهترین موارد برای جلو گیری از علائم خوردگی شیمیایی ناشی از آلودگی های اسیدی و باران های اسیدی هستش و این پوشش نانو سرامیک  میتونه باعث براقیت سطح خودرو شما باشه و الودگی های سطحی روی خودرو شما رو از بدنه خودروتون دور میکنه البته باید بگم که سرامیک مزیت های زیادی داره که توی مقاله های دیگه باهم برسی می کنیم .

دوام بیشتر سرامیک خودرو نسبت به رنگ اصلی خودرو :

پوشش سرامیک خودرو کی از بهترین مواردی هستش که میشه توی مجموعه ایسامین روی خودرو خودتون اجرا کنید ، سرامیک خودرو نسبت به رنگ خودرو دوام بیشتری داره ، ساختار  نانو سرامیک ها  که در خود سرامیک به کار رفته باعث محافظت از رنگ بدنه خودرو میشه .

اجرای سرامیک خودرو در گاراژ ایسامین :

محبوبیت سرامیک خودرو باعث شده که این محصول در همه جای کشور به راحتی به دست بیاد ولی نکته مهمی که وجود داره تخصص در اجرای این محصولات هستش و درسته به راحتی میشه این سرامیک ها رو اجرا کرد اما به تخصص حرفه ای برای اجرای این سرامیک ها و تجربه بالا در اجرای این سرامیک ها نیاز هستش به طور کلی اگه توی اجرای این سرامیک ها کوچیک ترین اشتباهی انجام بدین باعث میشه به رنگ خودروتون اسیب زیادی وارد بشه ... .

احیای رنگ بدنه خودرو در گاراژ ایسامین
احیای رنگ بدنه خودرو در گاراژ ایسامین
خودرو یکی از دارایی‌های با ارزش یک فرد است که به او در مواقع مختلف کمک خواهد کرد بعضی با خودرو‌ی خود کار می‌کنند‌، یک سری افراد تنها با آن به محل کار خود می‌روند و بعضی‌ها هم مدام با خودرو‌شان در سفر هستند‌، به هر حال تفاوتی ندارد همانطور که از خودرو سواری می‌گیرید خودرو نیز نیاز به رسیدگی دارد تا به بهترین شکل خود عمل کند. معمو
احیای رنگ پروژه BMW X4
احیای رنگ پروژه BMW X4
پروژه جدید که به مجموعه اومده برای یه فول پکیج کامل از صفرشویی داخل کابین گرفته که صندلی هارو باز میکنیم و کارای صفرشوییش و انجام میدیم تا موتورشویی تخصصی ماشین و احیای رنگ کامل بدنه و اجرای سرامیک بدنه که توی مقاله میتونید عکس های قبل این پروژه رو ببینید ... .
اجرای سرامیک بدنه
اجرای سرامیک بدنه
نانو سرامیک خودرو امروزه مورد استقبال قرار گرفته است. اما همانطور که پیشتر بیان کردیم ماندگاری سرامیک خودرو به دو عامل مواد سرامیک خودرو و همچنین به کارواش استاندارد خ
اگر اطلاعات یا دیدگاهی در مورد مطالب این صفحه دارید، لطفا با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید

captcha