صفکاری PDR پروژه BMW

صفکاری PDR پروژه BMW

 

قطعات تاثیر گذار در صافکاری PDR :

یکی از مهم ترین قطعات که برای صافکاری PDR استفاده میشه یه های صافکاری PDR هستش که :

مروزه برای جلویری از ضربه ها و خرابی رنگ از صافکاری PDR استفاده می کنند که بهترین گزینه برای صافکاری بدون رنگ هستش . این میله های فلزی برای بیرون کشیدن و یا تو رفتگی های روی بدنه خودرو هستش . برای بیرون کشیدن تو رفتگی ها از برگه هایی استفاده میشه که با چسب به بدنه خودرو چسیبده و تورفتگی هارا ترمیم میکند با تنظیم دقیق این ابزار میتونید بهترین خدمات و ارائه بدید . برای ارائه این خدمات و بهترین نتیجه میتونید با کارشناسان ما تماس بگیرید

صفکاری PDR پروژه BMW

قطعاتی که در یک خودرو میتونید با صافکاری PDR انجام بدین :

اینکه کدوم قسمت از بدنه خودرو رو میشه با صافکاری PDR انجام داد میتونه برای همه ما یه سوال باشه و برای راحتی شما توی این قسمت این موارد و براتون ذکر میکنیم کهعامل های تصادفی مثل تو رفتگی رو میشه درست کرد . توی صافکاری PDR به نقطه ای که ضربه وارد شده میزان فرو رفتگی و نحوه دسترسی به پشت بدنه کار خیلی بستگی داره اما بریم باهم چند مدل و برسی کنیم ... .

 قطعاتی که به صورت کلی میتوان با صافکاری PDR انجام داد :

گلگیرهای جلو را می توان در گاراژ ایسامین با PDR تعمیر کرد.

اکثر درب‌ها را در گاراژ ایسامین می‌توان با PDR تعمیر کرد.

کاپوت‌ها را می‌توان در گاراژ ایسامین با صافکاری PDR تعمیر شوند.

سقف خودرو معمولاً در گاراژ ایسامین توسط PDR قابل تعمیر است.

یکی از پروژه های ما رو باهم ببینیم :( پروژه ای که با ضربه شدید مواجه شده بود ... . )

BMW X3

اتفاق همیشه میوفته ولی باید خیلی مراقب باشید ، توی تصادف ها خسارت های زیادی به ماشین ها وارد میشه . البته ما توی گاراژ ایسامین سعی میکنیم این خسارت هارو براتون به بهترین شکل ممکن تحویلتون بدیم . به طور مثال تصاویری که دارید میبیند برای یه تصادف با شدت ضربه زیاد هستش که با صافکاری PDR توی مجموعه ایسامین انجام شده .

ضربه توی این تصادف ایکس 3 شدت ضربه زیاد بوده که با صافکاری PDR انجام شده و عکس بعد پروژه رو هم براتون قرار دادم تا خودتون مقایسه کنید .

روش کار پولیش بدنه خودرو
روش کار پولیش بدنه خودرو
در دنیای امروز و زندگی شهرنشینی ما تقریبا خودرو یکی از ملزومات زندگی است و البته جزء وسایل با اهمیت چه از جنبه ظاهری و چه کاری، تقریبا اکثر انسانها نسبت به
چرا باید قبل از خرید اقدام به کارشناسی خودرو نماییم ؟
چرا باید قبل از خرید اقدام به کارشناسی خودرو نماییم ؟
اگر در هنگام خرید خودرو سوالات زیر برایتان به وجود آمده است، پس شما هم به کارشناسی خودرو برای خریدی بدون نگرانی و اضطراب نیاز دارید. هر فردی که بخواهد خودروی کارکرده برای خودش بخرد حتماٌ برای یک بار هم که شده از خودش پرسیده که آیا این خودرو که در حالِ خریدش هستم، تصادف داشته است یا نه؟
احیای رنگ خودرو چیست ؟
احیای رنگ خودرو چیست ؟
مواردی زیادی هستش که میتونید برا احیای رنگ بدنه خودروتون ازش استفاده کنید و تمام این خدمات رو میتونید توی یک مجموعه کامل مثل ایسامین پیدا کنید . برای مشاوره رایگان میتونید با ما در تماس باشید و برای مشاهده نمونه کار های ما وارد اینستاگرام ما بشید .
اگر اطلاعات یا دیدگاهی در مورد مطالب این صفحه دارید، لطفا با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید

captcha