موتورشویی تخصصی

موتورشویی تخصصی

 

برای اینکه بعضی وقتا امکان اینو ندارین که برای موتور شویی مراجعه کنید ( موتور شویی در خانه )

اگه بخوام صادقانه بهتون بگم شاید بشه موتورشویی رو توی خونه هم انجام داد ولی باید خیلی حرفه ای باشید و موارد مهمی رو رعایت کنید چون توی موتور شویی تمام سیستم های برقی اتومبیل درگیر هستش و هر لحظه ممکن داره با برخرد یک قطره اب یکی از این سیستم های برقی خودروتون اسیب ببینه و هزینه هایی براتون داشته باشه در صورتی که موتور شویی در گاراژ ایسامین به صورت دستی و قطعه به قطعه با بخار انجام میشه و احتمال هر گونه خطایی رو به مقدار قابل توجه ای کاهش میده .

به این نکات توجه کنید ( برا یموتور شویی در خانه )

فقط باید در سال بین 1 یا 2 بار موتروشویی انجام بدید ( تا جایی که میتونید موترو خودرو خودتونو تمیز نگهدارید )

استفاده از موارد شوینده و اسیدی رو کاهش بدین تا کمترین اسیب به سیستم های برقی ماشینتون وارد بشه

سعی کنید در موتور شویی قطعات حساس داخل موترو رو کاور کنید ( با مشمبا یا نایلون های مخصوص بپوشونید )

   نکته مهم در مقابل اتش گرفتن خودرو و رابطه مستقیم ان با موتور :

اگه دقت کنید بعد از گذشت چند وقت اگه به تمیزی موتور خودتون دقت نکنید رسوب هایی روی خودرو و بدنه ماشینتون به جود میاد که رنگ سیاهی به وجود میاد و این رنگ های سیاه در موقع آتش سوزی باعث میشه اتش سوزی بسیار شدت بگیره . و یکی دیه از این نکته ها برای اینکه موتورشویی رو براتون واجب میکنه اینه که وقتی برای تعمیر موتور ماشینتون اقدام میکنید به خاطر کثیفی خودروتون نمیتونه مشکل اصلی رو پیدا کنه

مراحل موتورشویی تخصصی  ( یک موتروشویی مناسب )

اولین نکته زمان و مکان مناسب برای موتورشویی هستش ( بهتر از زمان مناسب مکان مناسب و بدون رطوبت برای موتور شویی هسش )

یکی از مواردی که برای موترو شویی باید دقت کرد بعد از شست و شوی موتور موارد چربی و رسوبی از زیر خودرو خارج میشن که به محیط اطراف میتونه اسیب بزنه

مورد بعدی و بسیار مهم برای موتور شویی اینه که موتور به صورت کامل خنک باشه ( در گاراژ ایسامین قبل از کارواش استاندارد و موترو شویی این مورد رعایت میشود )

چرا باید موتورشویی خودرو خودمون رو به یک دیتیلینگ کار حرفه ای بسپاریم ؟

مهم ترین قسمت هر خودرو و قلب هر خودرویی موترو اون هستش . کثیفی های مداوم و الودگی های به وجود اومده روی موترو خودرو باعث به وجود اومدن خرابی های زیادی میشه و باعث از بین رفتن قسمت هایی از سیم ها و همچنین قسمت های دیگه ای از ماشین میشه و بهتره حداقل یک بار این خدمات را انجام بدیم ولی نکته مهم تر اینکه باید این کار رو اصولی و به بهترین شکل ممکن انجام بدیم . چون ممکنه این کار باعث اسیب هایی به قطعات و درون موتور بشه .. . پس حتما خدمات موتروشویی خودتون رو به یک سیستماتیک مطمئن یا گاراژ مطئن بسپارید .

یکی از بدترین شرایطکی که توی گمرک میتونه براتون به وجود بیاد و اتفاق میوفته اینه که ماشین تایم خیلی زیادی توی گمرک میمونه رنگ ماشین آسیب میبینه و به وسیله احیای رنگ توی گاراژ ایسامین میشه از این مشکل گذشت ولی اتفاقی که افتاده این موتور هارو ببینید چقدر کثیف هستن ... . حتی این حجم از کثیفی رو هم میشه با موتورشویی در گاراژ ایسامین از بین برد .

نتیجه گیری :

موتورشویی یکی از مواردی هستش که هر چند وقت یک بار باید بهش توجه کنیم وگرنه باعث آسیب های جدی و پر هزینه برای ما میشه

حتما موتروشویی خودروتون رو به یک کارشناس مطمئن بسپارید

لینک های مرتبط :

گالری موتور شویی در گاراژ ایسامین

اجرای کاور سفید ساتن روی پروژه پرادو
اجرای کاور سفید ساتن روی پروژه پرادو
یکی از بهترین راه حل ها قبل از اینکه بخواین یه کاور اصلی و از تقلبی تشخصی بدین خرید از مجموعه های معتبر مثل ما یا نمایندگی های اصلی اینن برند ها هستش البته موارد اصلی این محصولات هم کارتن اصلی این برند هارو دارن و هم برچسب های تایید محصول دارن که توی ویدیو همین پروژه پرادو میتونید ببینید . بهترین پیشنهادی که میتونم بهتون بدم تا خیالتون راجب این موضوعات راحت بشه اینه که به بخش ویدیو های ما در اینستاگرام ما به ادرس ( ایسامین گاراژ ) مراجعه کنید و ویدیو های اجرای کاور بدنه رو ببینید
احیای رنگ پروژه BMW X4
احیای رنگ پروژه BMW X4
پروژه جدید که به مجموعه اومده برای یه فول پکیج کامل از صفرشویی داخل کابین گرفته که صندلی هارو باز میکنیم و کارای صفرشوییش و انجام میدیم تا موتورشویی تخصصی ماشین و احیای رنگ کامل بدنه و اجرای سرامیک بدنه که توی مقاله میتونید عکس های قبل این پروژه رو ببینید ... .
اجرای بادیفنس در گارارژ ایسامین
اجرای بادیفنس در گارارژ ایسامین
کاور بدنه خودرو به دو دسته کلی تقسیم میشت کاور های رنگی و کاور های بی رنگ و شفاف . کاور های بی رنگ ( بادی فنس ) تغییری در رنگ ماشین به وجود نمیارن و بلکه برای محافظت بیشتر از بدنه خودرو ساخته شدن به طور کلی کاور های بی رنگ استحکام و مقاومت بیشتری نسبت به کاور های رنگی دارن . بادیفنس پوشش های خیلی قوی تر و مستحکم تری هستند که با برخورد اجسام تیز هم به راحتی پاره نمیشن و خط و خش های سطحی به وجود اومده روی این کاور رو میشه به راحتی با حرارت سشوار های صنعتی از بین برد .
اگر اطلاعات یا دیدگاهی در مورد مطالب این صفحه دارید، لطفا با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید

captcha