اجرای سرامیک بدنه

اجرای سرامیک بدنه

 

تعرفی کوتاه از سرامیک بدنه و ارجای آن در گاراژ ایسامین  :

سرامیک بدنه یکی از پر استفاده ترین موارد در ایران قرار گرفته . ولی باید این مورد و حتما بهتون بگم ماندگاری سرامیک بدنه به دوتا عامل مهم بستگی داره که بعد از سرامیک کردن باید حتما به این موارد دقت کنید اولین مورد سرامیکی هستش که استفاده کردین و شخصی که براتون سرامیک بدنه انجام داده ( برای اسوده بودن خیالتون میتونید با کارشناسای مجموعه ما تماس بگیری و مشاوره رایگان بگیرید ) و مورد دوم کارواش استاندارد هستش که در انتهای مقاله لینک کاملی و براتون قرار دادیم در رابطه با کارواش استاندارد .

پوشش سرامیک بدنه و اجرای آن چه تاثیری روی بدنه خودرو داره ؟

اگه بخوام خلاصه بگم نانو سرامیک بدنه یک لایه محافظ اضافی روی رنگ بدنه هستش که کمک میکنه رنگ بدنه خودرو رو نو و شفاف به نطر برسونه و نگهداری از رنگ بدنه خودرو رو آسون تر میکنه و راحت تر تمیز میشه .

سرامیک بدنه میتونه در مقابل نور خورشید هم برای شما مقاوم باشه و از افتاب سوختگی هم جلوگیری کنه ... .

پروژه ای در گاراژ ایسامین :

بریم باهم یه ویدیو کوتاه از سرامیک خودرو در گاراژ ایسامین رو ببینیم .

زیبایی و درخشندگی خودرو با پوشش سرامیک :

یکی از خوبی هایی که سرامیک بدنه داره و باعث شده طرفدارای زیادی داشته باشه براقیت خاصی هستش که روی بدنه و رنگ خودرو ایجاد میکنه و باعث میشه خودرو شما مثل یک ماشین توی نمایشگاه براق باشه .

نتیجه گیری :

سرامیک بدنه ماندگاری بین 3 تا 5سال داره که به دو عامل مهم بتسگی داره که باید به هر دو عامل توجه کنید

بعد از سرامیک بدنه حتما به کارواش استاندارد ایسامین مراجعه کنید

ویدیو اصل که توی این مقاله هستش اجرای یک لایه محافظ روی بدنه خودرو هستش که توی گاراژ ایسامین انجام شده

لینک های مرتبط :

کارواش استاندارد در گاراژ ایسامین

گالری اجرای سرامیک بدنه

اجرای کاور سفید ساتن روی پروژه پرادو
اجرای کاور سفید ساتن روی پروژه پرادو
یکی از بهترین راه حل ها قبل از اینکه بخواین یه کاور اصلی و از تقلبی تشخصی بدین خرید از مجموعه های معتبر مثل ما یا نمایندگی های اصلی اینن برند ها هستش البته موارد اصلی این محصولات هم کارتن اصلی این برند هارو دارن و هم برچسب های تایید محصول دارن که توی ویدیو همین پروژه پرادو میتونید ببینید . بهترین پیشنهادی که میتونم بهتون بدم تا خیالتون راجب این موضوعات راحت بشه اینه که به بخش ویدیو های ما در اینستاگرام ما به ادرس ( ایسامین گاراژ ) مراجعه کنید و ویدیو های اجرای کاور بدنه رو ببینید
ماندگاری کاور بدنه
ماندگاری کاور بدنه
ماندگاری یه کاور بدنه چقدره؟ یکی از پروژه هایی که به مجموعه ایسامین اومده و داریم روش کاور متالیک اجرا میکنیم و توی این مقاله براتون گذاشتیم که میتونید عکساشو ببینید
چرا باید قبل از خرید اقدام به کارشناسی خودرو نماییم ؟
چرا باید قبل از خرید اقدام به کارشناسی خودرو نماییم ؟
اگر در هنگام خرید خودرو سوالات زیر برایتان به وجود آمده است، پس شما هم به کارشناسی خودرو برای خریدی بدون نگرانی و اضطراب نیاز دارید. هر فردی که بخواهد خودروی کارکرده برای خودش بخرد حتماٌ برای یک بار هم که شده از خودش پرسیده که آیا این خودرو که در حالِ خریدش هستم، تصادف داشته است یا نه؟
اگر اطلاعات یا دیدگاهی در مورد مطالب این صفحه دارید، لطفا با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید

captcha