نانو سرامیک خودرو چیست و چه کاربردی دارد؟

نانو سرامیک خودرو چیست و چه کاربردی دارد؟

 

جنس نانو سرامیک
برای ساخت نانو سرامیک خودرو به دلیل کاربرد خاص آن باید از موادی استفاده شود که بتواند درخشش مورد نظر را برای خودرو تامین کند. کارخانه‌های تولید نانو سرامیک در مراحل ساخت از پلیمر مایع استفاده می‌کنند و برای ترکیب آن با رنگ فابریک خودرو از مواد بی‌رنگ و مات استفاده می‌کنند. تا وقتی روی خودرو کشیده شدند، خود را به صورت روکش اصلی خودرو نشان دهند. رنگ این روکش بسیار شفاف است و به راحتی نیز تمیز می‌شود.

مزایای نانو سرامیک
شاید برایتان جالب باشد مزایای پوشش نانو سرامیک خودرو را به طور جامع‌تری بدانید. در ادامه همراه ما باشید تا تمام مزایا را مو به مو در اختیارتان بگذاریم.

درخشندگی همیشگی داخل خودرو
شاید درخشندگی و زیبایی را می‌توان مهم‌ترین دلیل برای انتخاب پوشش نانو سرامیک برای داخل خودرو دانست. زیرا یک ماشین تمیز و درخشنده می‌تواند به همه افرادی که داخل خودرو هستند اعتماد به نفس بدهد و برای آن‌ها حس خوبی به ارمغان آورد.

محافظت از بدنه خودرو
اگر ساکن تهران و یا شهرهای پر جمعیت باشید حتما از شاخص‌های آلودگی هوا آگاهی دارید و می‌دانید این آلودگی‌ها نه فقط بر روی افراد بلکه می‌تواند باعث آسیب به بدنه‌ی خودرو بشود. روکش نانو سرامیک می‌تواند خودروی شما را از انواع این مضراتی که قرار است به آن وارد شود حفظ کند و بدنه را با همان سلامت روز اولی که تولید شده است نگه دارد. البته اگر جزو افرادی هستید که از این روکش برای خودروی خود استفاده کرده‌اید باید بدانید که برای همیشه از خط و خش و آسیب‌های فیزیکی بر روی خودروی خود خداحافظی کرده‌اید. همین مورد می‌تواند خودروی شما را در حد نو نگه دارد و باعث شود که اگر روزی قصد فروش آن را داشتید بتوانید آن را به قیمت بالاتری بفروشید.

اجرای سرامیک بدنه
اجرای سرامیک بدنه
نانو سرامیک خودرو امروزه مورد استقبال قرار گرفته است. اما همانطور که پیشتر بیان کردیم ماندگاری سرامیک خودرو به دو عامل مواد سرامیک خودرو و همچنین به کارواش استاندارد خ
 بررسی انواع پولیش
بررسی انواع پولیش
این نوع پولیش های نرم برای از بین بردن خط های سطحی به کار میره و به سطح کیلر ماشین آسیب هایی وارد شده و عمق کمتری دارن . این پولیش به دلیل اینکه سابنده هایی با اندازه های بسیار ریز باعث میشه که محیط اطراف خط و خش رو ساییده و از این طریق خط و خش هارو از بین می برد  این پولیش به رنگ آسیبی نمیزند و فقط سطح کیلر رنگ را درگیر میکند. از پولیش نرم می توان به عنوان یک حلال خوب برای از بین بردن لکه هایی نظیر قیر، فضله پرندگان و غیره نیز استفاده کر
کارواش وی آی پی
کارواش وی آی پی
شستشوی بدنه خودرو، نظافت داخل خودرو و اسپری لاستیک و واکس داشبورد کلیه خدمات ما در ایسامین گاراژ با کارواش وی آی پی شروع می شود این کارواش برای از بین بردن کثیفی های احتمالی( گرد و خاک، ماسه و شن و ... ) بدون ایجاد(اضافه کردن)خط های دایره شکل در رنگ خودرومی‌باشد .
اگر اطلاعات یا دیدگاهی در مورد مطالب این صفحه دارید، لطفا با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید

captcha