اخبار و رویداد ها

کارواش استاندارد
کارواش استاندارد
یکی از مواردی که میشه بهش اشاره کرد کارواش های استانداردی هستش که ما توی مجموعه ایسامین انجامش میدیم . که یکی از مهم ترین نکته ها درباره این کارواش استفاده از اب های تصفیه و شامپو های سوناکسی هستش که ما استفاده میکنیم ... . تصویر این محصول و میتونید پایین تر ببینید .
فوت و فن صفرشویی داخل کابین خودرو
فوت و فن صفرشویی داخل کابین خودرو
عامل‌های زیادی وجود دارد که زمان صفرشویی اتومبیل در محل را افزایش می‌دهند. ولی باید گفت که در صورت افزایش ساعات، هزینه صفرشویی خودرو بالا نمی‌رود، و همان دستمزدی دریافت می‌شود که همان اول توافق شده است. پس نگران افزایش قیمت صفرشویی خودرو نباشید.
نحوه احیای رنگ خودرو چگونه است ؟
نحوه احیای رنگ خودرو چگونه است ؟
خیلی از مواقع با گذشت زمان رنگ بدنه خودرو آسیبی ندیده است و کاملا سالم به نظر می رسد اما درخشندگی اولیه را ندارد و به اصطلاح رنگ بدنه خودرو مات شده است و آن زیبایی اولیه را ندارد. در حالی که شما هیچ خط و خش و یا رنگ پریدگی بر روی ان مشاهده نمی کنید. این اتفاق ممکن است در اثر گرد و غبار و بارش باران اسیدی ایجاد شده باشد. که در نتیجه باعث ایجاد خطوط ریزی بر روی بدنه خودرو می شود که آن انعکاس اولیه را از دست می دهد و خودرو رنگ پریده به نظر می رسد. اینها در پروسه احیای رنگ خودرو در خانه قابل ترمیم است.
اجرای پوشش محافظ رنگ
اجرای پوشش محافظ رنگ
تا زمانی که پوشش کریستالی (سرامیک) را روی بدنه خودرو خود اجرا نکنید، باورتان نمی‌شود این پوشش می‌تواند محافظت و زیبایی خاصی را برای ماشین شما به ارمغان آورد.
مزایای استفاده از کاور بدنه
مزایای استفاده از کاور بدنه
زیبایی و درخشندگی خودرو دائمی تغییر رنگ خودرو بدون افت قیمت محافظت از بدنه‌ی خودرو در برابر خط و خش و آلودگی‌های محیطی و شیمیایی پوششی دائمی در صورت اجرای تخصصی تمیز کردن راحت و سریع خودرو
صفرشویی یا کارواش ؟
صفرشویی یا کارواش ؟
ه تمام نظافت های داخل خودرو صفرشویی می گویند. همانطور که از اسمش مشخص است در صفرشویی، خودرو چنان تمیز می شود که به حالت صفر خودش بر می گردد