پوشش نانو سرامیک بدنه خودرو

سرامیک بدنه

 

بهترین مورد برای سرامیک خودرو گاراژ ایسامین :

یکی از مواردی که میشه گفت این روزا بهترین مورد و کم هزیه ترین مورد برای نگهداری و محافظت از رنگ خودرو هستش سرامیک بدنه که قیمت خیلی مناسبی هم داره نسبت به بقیه خدمات دیتیلینگ در گاراژ ایسامین ( شما برای مشاور رایگان درباره این موضوع میتونید با شماره های ما تماس بگیرید ) گاراژ ایسامین در ولنجک  تهران منتظر حضور گرم شما عزیزان است. گاراژ ایسامین  یکی از بهترین مراکز خدمات خودرو در تهران است. مسئله بسیار مهم در بخش سرامیک خودرو شاید هزینه و قیمت آن برای شما باشد. قیمت سرامیک بدنه خودرو امروز یکی از مسائلی است که به صورت تخصصی به آن میپردازیم .

سرامیک بدنه برای این خودرو مناسبه یا نه :

برای نگهداری و مراقبت از خودرو روش های زیادی وجود داره ولی بهترین این مورد سرامیک خودرو میتونه باشه برای خودرو های صفر و گرون قیمت . از اونجایی که رنگ بدنه این خودرو هم میتونه آسیب ببینه به خاطر همین برای جلوگیری از آفتاب سوختگی و آب گریز بودن خودرو بهتره که سرامیک روی این خودرو انجام بشه . با اجرای سرامیک بدنه . بدنه خودرو شما دیگه جایی برای چسبیدن خاک نداره و البته در مقابل فضله پرندها هم که به شدت میتونه به رنگ بدنه خودروتون آسیب بزنه جلوگیری میکنه ... .

پوشش نانوسرامیک گام بعدی در تکامل و حفظ رنگ خودرو می باشد. این پوشش ها با سطح رنگ خودرو پیوند برقرار می کنند ویک لایه محافظ نیمه دائمی از رنگ بدنه خودرو ایجاد می نمایند.

آیا قیمت سرامیک بدنه توی این روزا به صرفه هستش ؟

توی این روزا که خیلی اتفاق های مختلفی وجود داره تا به بدنه خودرو شما صدمه بزنه سرامیک بدنه میتونه یک لایه محافظ خوب برای مقابله با این موارد باشه به طور مثال شما با اجرای یک لایه محافظ از ( افتاب سوختگی . باران های اسیدی  و ... . ) میتونید محافظت کنید که حتی اگه یکی از این اتفاق ها برای شما بیوفته مثل آفتاب سوختگی و باعث رنگ آمیزی خودروتون بشه میتونه به شدت قیمت خودرو شمارو کاهش بده  . در هر صورت سرامیک بدنه بهترین قیمت رو نسبت به این موارد برای شما داره

یکی از ویدیو های اجرای سرامیک بدنه در گاراژ ایسامین ( این ویدیو رو ببینید )


بهتر زمان برای اجرای سرامیک بدنه خودرو :

هر موقع بخوایم برای سرامیک بدنه اقدام کنیم بهترین موقع هستش .  چون میتونید از خرابی رنگ بدنه خودروتون جلوگیری کنید
ولی بهترین موقع برای اجرای سرامیک بدنه خودرو روی خودرو های صفر هستش و یا فصل هایی قبل از زمستون چون توی این فصل با باران های اسیدی و برف های زیادیی طرف هستیم و باعث میشه خیلی ه بدنه ماشین اسیب وارد بشه . البته توی موارد بهتر میشه از کاور بدنه هم برای مقابله با این موارد استفاده کرد

خلاصه ای از روکش های نانو سرامیک بدنه در گاراژ ایسامین :

سرامیک بدنه یکی از روش هایی هستش که برای محافظت از رنگ بدنه خودرو از اون در گاراژ ایسامین استفاده می کنیم .
سرامیک بدنه یکی از بهترین عجایب و مراقب بدنه خودرو در پاییتخت است .
اگر از سرامیک بدنه استفاده کنید و بعد از آن مراقبت های لازم مثل کاراواش استاندارد را انجام بدید بین 3 تا 5 سال این لایه محافظ میتونه به بهترین شکل ممکن از بدنه خودرو شما محافظت کنه .
سرامیک بدنه یک لایه محافظ برای بدنه خودرو و رنگ فابریک خودرو هستش که در برابر الودگی و اشعه یو وی میشود و باعث میشه خودرو عین روز اولش براق و تمیز باشه .
واکس بدنه خودرو بر اثر عوامل اب و هوا اسیب ها و عوامل اسیدی امکان خراب شدنش هست ولی سرامیک بدنه خیلی مقاوم تر هستش در برابر خدمات دیگه 

تعرفی کوتاه از سرامیک بدنه و اجرای آن در گاراژ ایسامین  :

سرامیک بدنه یکی از پر استفاده ترین موارد در ایران قرار گرفته . ولی باید این مورد و حتما بهتون بگم ماندگاری سرامیک بدنه به دوتا عامل مهم بستگی داره که بعد از سرامیک کردن باید حتما به این موارد دقت کنید اولین مورد سرامیکی هستش که استفاده کردین و شخصی که براتون سرامیک بدنه انجام داده ( برای اسوده بودن خیالتون میتونید با کارشناسای مجموعه ما تماس بگیری و مشاوره رایگان بگیرید ) و مورد دوم کارواش استاندارد هستش که در انتهای مقاله لینک کاملی و براتون قرار دادیم در رابطه با کارواش استاندارد .

پوشش سرامیک بدنه و اجرای آن چه تاثیری روی بدنه خودرو داره ؟

اگه بخوام خلاصه بگم نانو سرامیک بدنه یک لایه محافظ اضافی روی رنگ بدنه هستش که کمک میکنه رنگ بدنه خودرو رو نو و شفاف به نطر برسونه و نگهداری از رنگ بدنه خودرو رو آسون تر میکنه و راحت تر تمیز میشه .

سرامیک بدنه میتونه در مقابل نور خورشید هم برای شما مقاوم باشه و از افتاب سوختگی هم جلوگیری کنه ... .

کاور بدنه اتوموبیل چیست؟ تفاوت پوشش نانو سرامیک وکاور بدنه خودرو در چیست؟

به طور خلاصه کاور بدنه اتومبیل پوشش نازکی از جنس اورتان است که می تواند بر روی هر سطح از رنگ بدنه خودرو اجرا گردد و وظیفه آن حفاظت از کیفیت رنگ خودرو از طریق کاهش قدرت تخریبی آسیب هایی نظیر:

- رنگ پریدگی ها
- رنگ پریدگی و خراش های ناشی از سنگ ریزه ها و آسیب های جاده ای
- هولوگرام ها و خش های ایجاد شده در طول شستشو خودرو
- آسیب های شیمیایی ناشی از آلاینده های اسیدی
- لکه های ایجاد شده بواسطه آب سخت
- اکسیداسیون یا آفتاب سوختگی ناشی از اشعه UV خورشید
- کاور بدنه خودرو درابتدا برای محافظت از وسایل نقلیه نظامی طراحی واجرا شده است. و سپس به دلیل عملکرد مناسب و

بالای این محصول، وارد بازار صنعت خودرو شده و دردسترس علاقه مندان قرار گرفته است .

زیبایی و درخشندگی خودرو با پوشش سرامیک :

یکی از خوبی هایی که سرامیک بدنه داره و باعث شده طرفدارای زیادی داشته باشه براقیت خاصی هستش که روی بدنه و رنگ خودرو ایجاد میکنه و باعث میشه خودرو شما مثل یک ماشین توی نمایشگاه براق باشه .

اجرای پوشش نانوسرامیک  پروژه سانتافه در گاراژ ایسامین :

نتیجه گیری :

سرامیک بدنه ماندگاری بین 3 تا 5سال داره که به دو عامل مهم بتسگی داره که باید به هر دو عامل توجه کنید

بعد از سرامیک بدنه حتما به کارواش استاندارد ایسامین مراجعه کنید

ویدیو اصل که توی این مقاله هستش اجرای یک لایه محافظ روی بدنه خودرو هستش که توی گاراژ ایسامین انجام شده

کاور بدنه خودرو چیست؟

با گذشت زمان یکی از موثر ترین خدماتی میشه روی خودرو انجام داد لایه محافظتی یا کاور بدنه هستش . کاور بدنه یک لایه نازک از جنس PVC است که در اصل ورق (فیلم) Wrap به حساب می‌آید. برگ برنده کاورها خاصیت ضد آب ببودنشونه . البته برخی از مدل‌های گران‌تر از ویژگی نانو نیز بهره می‌برند که نه فقط موجب زیبایی بصری بلکه مانع از بروز لک و کثیفی روی بدنه هم میشه ولی باید در کل بهتون بگم این کاور بدنه . میتونه بهترین حافظ برای رنگ خودروتون توی آفرود باشه


بسته به کیفیت روکش به کار رفته، شرایط جاده، آب و هوای منطقه و شستشو و نگهداری روکش نانو سرامیک تا 3 سال ماندگاری دارد.

اگر اطلاعات یا دیدگاهی در مورد مطالب این صفحه دارید، لطفا با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید

captcha